Related Posts
CHP’li Yazgan, MHP’li Tercan’a saldırıyı kınadı
CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, eski MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan’a yönelik saldırı kınadı. Yazgan, “Haince kurulmuş organize bir pusu” tepkisini gösterdi.
Maça gelene et döner bedava. Başkan çıldırdı
TFF 3. Lig 2. Grup’ta Hacettepe 1945 sahasında Elazığspor ile karşı karşıya gelecek. Bugün (Pazar) saat 15.00’te Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı adeta ölüm kalım maçına çıkacak olan ev sahibi ekipten ilginç bir hamle geldi. Bu kritik maçta …
Batı Trakya Türklerinin azınlık eğitimiyle ilgili yazıya tepkileri sürüyor
Batı Trakya Türklerinin, Doğu Makedonya ve Trakya Eyalet Eğitim Müdür Yardımcısı Meri Kosmidu’nun azınlık eğitimiyle ilgili kaleme aldığı yazıya tepkileri sürüyor.